Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Pększyn - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

238 000 zł2 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 10 535 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Pększyn. Działka podzielona jest na 3 części: i ~ 2000 m2 II.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Ozorowice

Ozorowice(Pększyn + 20 km)

365 000 zł3 500 m² 104,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka z prądem! 104 zł za m2! Top okazja!super lokalizacja ozorowice! Woda - studnia! Prezentuję Państwu na sprzedaż przepiękna działkę budowlaną o powierzchni 3500 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Jary

Jary(Pększyn + 14 km)

700 000 zł3 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 35 arów - Jary, blisko lasu. Cisza, przestrzeń i szybki dojazd do Wrocławia to nie jedyne atuty. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 35 arów w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Golędzinów

Golędzinów(Pększyn + 16 km)

316 000 zł2 108 m² 149,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Golędzinów - działka o powierzchni 2108m2 wymiary ( 70 m x 29 m ) .Teren płaski, okolica przepełniona jest zielenią , lasami oraz zbiornikami wodnymi łącznie ze stawem kąpielowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Kobylice

Kobylice(Pększyn + 17 km)

399 000 zł2 396 m² 166,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

#działkabudowlana #działkausługowa #trzebnica Na sprzedaż oferuje Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 2400 m2 składającą się z dwóch działek o numerach: 266/93, 266/94.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Sanie

Sanie(Pększyn + 6 km)

1 064 000 zł15 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Przemysłowo-Usługowa w miejscowości Sanie, gmina Żmigród, powiat Trzebnicki, województwo Dolnośląskie Działka rolna oznaczona w studium p/u - Miejscowy plan w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jaźwiny

Jaźwiny(Pększyn + 19 km)

138 000 zł1 200 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie cztery działki budowlane położone w pięknej okolicy lasów w Jaźwinach. Cicha i spokojna okolica, położona z dala od zgiełku wielkich miast. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna ogrodzona Kopaszyn

Kopaszyn(Pększyn + 9 km)

700 000 zł17 300 m² 40,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" tel.   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Oferta skierowana do firm ogrodniczych i też do klienta indywidualnego. Działka jest na końcowym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Blizocin

Blizocin(Pększyn + 21 km)

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 50/2 w Blizocinie, w pobliżu Trzebnicy, około 10km w kierunku na Milicz. Powierzchnia 1000mkw, połozona w cichej okolicy, a jednocześnie z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Skoroszów

Skoroszów(Pększyn + 23 km)

175 500 zł1 300 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji /działka nr 364/4 Dolina Baryczy, idealne miejsce na grzyby, ryby, jazdę konną, kajaki, relaks, spokój i czyste powietrze. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1300.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Pększyn

Pększyn,dolnośląskie

150 000 zł5 600 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę o powierzchni 5600 m2. Na działce znajduję się: 1. Poniemiecki dom o powierzchni 120 m2(3 pokoje, kuchnia, łazienka, ogrzewanie piec węglowy, woda, prąd, szambo metalowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siodłkowice

Siodłkowice(Pększyn + 9 km)

150 000 zł1 148 m² 130,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam atrakcyjna działkę budowlana w spokojnej okolicy, dookola zabudowa domkow jednorodzinnych. Umiejscowiony, siodlkowice Szymanow 3 minuty od Świebodzic. Działka w kształcie kwadratu oraz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij